چنانچه قصد تغییر دکوراسیون و یا جابجایی محل کار و یا سکونت خود را دارید نگران پارتیشن های نصب شده در محل خود نباشید. گروه دکوراسیون داخلی منصوری علاوه بر خدمات نصب و اجرای پارتیشن اداری و پارتیشن خانگی، خدمات جابجایی پارتیشن را نیز انجام میدهد.

جابجایی پارتیشن اداری

برخی از مردم که تصور می‌کنند به دلیل استفاده از متریال MDF در ساخت و تولید پارتیشن‌های اداری MDF، دارای وزن سنگینی می‌باشند و پس از نصب جابجایی پارتیشن ها غیر ممکن است، باید اشاره کنیم که این تنها یک باور غلط است چرا که پارتیشن‌های اداری تک جداره اداری و همچنین پارتیشن های دوجداره اداری دارای وزن سبکی هستند از این‌ رو جابجایی، باز‌کردن و نصب آن‌ها کار مشکلی نیست به‌گونه‌ای که به راحتی و در مدت زمان کمی باز و دوباره نصب می‌شوند.
وزن سبک پارتیشن اداری ام دی اف موجب شده است تا نصب و جابجایی پارتیشن به راحت‌ترین شکل ممکن صورت بگیرد. متریال استفاده شده در پارتیشن اداری ام دی اف نسبت به سایر متریال‌هایی که در ساخت و تولید سایر پارتیشن‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد دارای وزن کمتری می‌باشد. از این رو وزن پارتیشن اداری ام دی اف نیز نسبت به سایر پارتیشن‌های اداری کمتر است.