طراحی پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری بخش کلیدی طراحی مبلمان اداری شرکت است. هر شرکتی برای چیدمان وسایل خود، به طراحی خاص مبلمان اداری مخصوص به آن شرکت نیاز دارد. برای استفاده ی مؤثر و بهینه از فضای یک شرکت، به یک طرح استراتژیک مبلمان اداری نیاز داریم. بهترین راه حل برای مدیریت فضای اداری، استفاده از پارتیشن اداری است. پارتیشن ها در طرح های زیادی در دسترس هستند و نصب آنها آسان بوده و بدون زحمت زیادی انجام می شود.

پارتیشن اداری جدید را به آسانی می توان جابجا کرده و در جای دیگری نصب کرد. پارتیشن اداری جدید نسبت به پارتیشن های سنتی، هزینه ی کمتری دارند و در عین حال همچون پارتیشن های سنتی برای کارمندان، یک فضای خصوصی مناسب کار فراهم می کنند. استفاده از پارتیشن اداری اساسا به این منظور است که از یک فضای کاری بزرگ و وسیع ، اتاق های کوچک تری به وسیله پارتیشن در بیاوریم. این اتاق ها، فضای کاری را خصوصی تر می کنند و همزمان با استفاده از جدا کننده هایی که از مواد سبکی ساخته شده اند، محیط شرکت را منعطف می کنیم.

اتاق های ساخته شده با پارتیشن دوجداره معمولا از سه طرف محصور هستند و ضلع چهارم پارتیشن برای رفت و آمد باز است. بعضی از انواع پارتیشن ها همچنین ممکن است متحرک باشند. متحرک بودن پارتیشن ها باعث می شود که خیلی راحت تر بتوانید مبلمان اداری را حرکت دهید مخصوصا وقتی که می خواهید هر از گاهی طراحی مبلمان ادرای شرکت را تغییر دهید. این کار همچنین به شما کمک می کند که با تغییر جو یکنواخت سنتی و فرم همیشگی یک طرح ثابت، تنوع بیشتری را به طرح مبلمان اداری شرکت اضافه کنید. شما همچنین می توانید از پارتیشن آکاردئونی به عنوان یک دیوایدر زمین تا سقف استفاده کنید و به راحتی آن را به سمت داخل یا بیرون تا کرده و تنظیم پارتیشن و طرز قرار گرفتن آن را تغییردهید.

چنانچه در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره ما بهره مند شوید.

تماس با مشاوران پارتیشن منصوری: 09129499286

متریال مورد استفاده در پارتیشن دوجداره اداری

در پارتیشن می توان با متریالی مثل شیشه و چوب، طرح های مختلفی با چارچوب و یا بدون چارچوب طراحی کرد. این روزها، پارتیشن ها را با متریالی می سازند که غیر قابل حریق باشد. کارخانه برای تولید پارتیشن، پیش فرض قضیه را بر این می گذارد که برای ساخت پارتیشن ها باید از متریال محکمی استفاده کرد.

پارتیشن هایی وجود دارند که برای ایجاد یک محیط کاری ساکت تر، عایق صدا هستند و مانع ورود سر و صدای بیرون می شوند. نصب برخی پارتیشن ها به زمان و هزینه ی بیشتری نیاز دارد، در حالی که نصب انواع دیگر آن مقرون به صرفه تر است. بنابراین، بودجه و نیازهای شما است که تعیین می کند که چه نوع پارتیشن برای شما ایده آل است. از هر نوع پارتیشن که استفاده کنید، فرقی نمی کند. در هر صورت، استفاده از پارتیشن در فضای شرکت، همیشه باعث جذابیت بصری بیشتر شرکت می شود.