پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری و نصب پارتیشن و نصب انواع پارتیشن دوجداره و نصب پارتیشن ام دی اف به صورت فوری و با بهترین تعرفه توسط پارتیشن منصوری: 09129499286. پارتیشن اداری یکی از انواع پارتیشنی است که بسیار کاریردی می باشد. امروزه از این نوع پارتیشن در محیط کار، شرکت ها، اداره ها، سازمان ها و گاهی در محیط زندگی استفاده میگردد. پارتیشن اداری را با توجه به نیاز در محیط کار و زندگی خود استفاده میکنیم. در رابطه با انواع این نوع پارتیشن باید به این موضوع اشاره کرد که پارتیشن اداری بستگی به استایل و سبک کار و زندگی افراد دارد و بسته به شرایط استفاده و سلیقه با یکدیگر متفاوت است.
پارتیشن اداری به اشکال گوناگون در محل کار و زندگی ما به کار میروند و از آنها استفاده میشود. انواع مختلف پارتیشن های اداری مانند هم نیستند و نصب و تولید آنها فرمول خاص و واحدی ندارد.
بسیاری از مردم تصور میکنند تولید و اجرای پارتیشن اداره مسئله ای ساده است، اما باید گفت که با توجه به انواع مختلف پارتیشن و نوع متفاوت کاربرد آنها، مراحل تولید و نصب پارتیشن اداری از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. به طور کلی در تولید پارتیشن تفکر و نقشه خاصی را باید در رسیدن به نتیجه مطلوب در ذهن داشته باشیم. با بررسی دقیق پروژه و تحقیق در مورد نوع نیاز مشتری میتوان بهترین انتخاب را برای انتخاب نوع پارتیشن اداری داشت.
مشتری مداری هدف اصلی تیم تولیدی پارتیشن اداری آرین دکور میباشد. انرژی و وقتی که آرین دکور برای مشتریان خود اختصاص میدهد بی بدیل بوده و در جهت تکریم مشتری میباشد. هدف از ارائه ی این خدمات به بهترین شکل ممکن و در جهت ارج نهادن به حسن انتخاب شما میباشد انتخاب آرین دکور افتخاری است که نصیب گروه تولیدی پارتیشن اداری آرین دکورشده است. بنابراین هدف ما بجا گذاشتن خاطره ای زیبا و ماندگاری همچون پارتیشن اداری برای شما مشتریان گرامی می باشد

چنانچه در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره “پارتیشن منصوری” بهره مند شوید.

انواع پارتیشن اداری

• پارتیشن اداری تمام شیشه کوتاه: ارتفاع 210 سانتیمتر
چنانچه کارفرما علاوه بر جدا کردن فضا به دنبال بهره بردن از نور بیشتری نیز باشد، این نوع پارتیشن پیشنهاد میگردد. در این نوع از پارتیشن اداری از شیشه های دوجداره بلند و درب شیشه ای استفاده میگردد. درب شیشه ای این نوع پارتیشن نیز باید توسط یک مانع زمینی مهار شود تا با دیوار مجاور برخورد نداشته باشد.

• پارتیشن اداری سقفی با شیشه بلند و درب تمام ام دی اف
این سبک از پارتیشن برای جدا کردن فضای خاصی از محیط اداری استفاده میگردد. عایق بودن صدا و نورگیر بودن در این نوع پارتیشن اهمیت دارد. به این منظور در قسمت بالای این پارتیشن اداری از ارتفاع 210 سانتیمتر به بعد شیشه دو جداره کار میشود. در برخی موارد پیشنهاد ما به شما استفاده از MDF در کتبه ی بالای پارتیشن اداری می باشد.

• پارتیشن اداری کوتاه
چنانچه کارفرما به دنبال ایجاد یک فضای کاری جهت جلوگیری از مزاحمت برای کاربر و افزایش تمرکز پرسنل شرکت باشد، این نوع پارتیشن اداری پیشنهاد میگردد.

• پارتیشن اداری استاندارد کوتاه: ارتفاع 210 سانتیمتر با شیشه ساده
در اکثر شرکتها , سازمانها و دفاتر کار اداری این مدل از پارتیشن را به وفور میتوان دید و در واقع یکی از بهترین مدلهای پارتیشن اداری میباشد. از مزایای این مدل پارتیشن میتوان به ایستایی قوی، دوجداره بودن، امنیت و زیبایی چشمگیر آن اشاره کرد.

• پارتیشن اداری بلند سقفی تمام MDF
این نوع از پارتیشن اداری بیشتر برای ایجاد اتاق برای مدیریت و اتاق جلسات و کنفرانس پیشنهاد میگردد.

• پارتیشن اداری کوتاه با پرده کرکره: ارتفاع 210 سانیمتر
این پارتیشن مناسب اتاق های مدیریت داخلی میباشد و به کاربر اجازه میدهد تا در مواقع لزوم به محیط و سایر کارمندان و رفت و امد داشته باشد. این نوع از پارتیشن اداری در محیط هایی که مشکل گرمایش و سرمایش دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

• پارتیشن اداری بلند سقفی تمام MDF با نورگیر
چنانچه دو عامل نور و سکوت فضا برای شما اهمیت دارد این نوع پارتیشن پیشنهاد ما به شما میباشد.

• پارتیشن اداری سقفی استاندارد با نورگیر
در این نوع پارتیشن علاوه بر تفکیک فضا، عایق بودن صدا، کنترل دید و روشنایی برای ما اهمیت دارد.در این نوع پارتیشن از شیشه دو جداره که تا سقف ادامه دارد استفاده میگردد.

• پارتیشن اداری سقفی با شیشه بلند
این مدل از پارتیشن ها که قسمت بالای آنها از بلوک MDFاستفاده شده است برای مکان هایی مناسب میباشد که نور طبیعی آن محل از طریق پنجره ها تامین شده باشد.

نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری را با توجه به نیاز در محیط کار و زندگی خود استفاده میکنیم. پارتیشن انواع و اقسام متفاوتی دارد و به شکلهای گوناگون در محل کار و زندگی به کار برده میشوند. پارتیشن اداری بسته به شرایط استفاده و سلیقه با یکدیگر متفاوت است و نصب و تولید پارتیشن اداری نسخه واحدی ندارد که بتوان آن را بصورت عمومی و برای همه پیشنهاد کرد.

بر خلاف آنچه که اکثر مردم تصور میکنند نصب و تولید پارتیشن مسئله ساده ای نیست و پیچیدگیهای خاص خود را دارد و تفکر و پلن و نقشه خاصی را باید در رسیدن به نتیجه مطلوب در ذهن داشته باشیم با مطالعه و بررسی این مطالب میتوانید بهترین انتخاب را برای تهیه و خرید پارتیشن اداری داشته باشید و در صورت بروز و داشتن هرگونه سوال و نکته مبهم میتوانید بصورت تلفنی یا حضوری از مشاوره رایگان کارشناسان خبره “پارتیشن منصوری” بهره مند شوید.

مواد اولیه مرغوب | قیمت مناسب

استفاده از مواد و مصالح اولیه مرغوب در محصولات ما باعث افزایش طول عمر پارتیشن های اداری شده و در نتیجه خدمات پس از فروش دارای هزینه کمتری خواهد بود. همچنین قیمت های رقابتی در ارائه ی محصولات پارتیشن اداری تنها هنگامی قابل ارائه می باشد که پرسنل دارای تخصص بالا بوده و زمان اجرای پروژه ها نیز بدلیل دانش کافی و اجرای پروژه های موفق متعدد بسیار پایین تر بوده و در نتیجه کاهش زمان کاهش هزینه را نیز دربر خواهد داشت

نصب پارتیشن دوجداره

خدمات نصب پارتیشن دوجداره جهت زیبایی محیط کاری. پارتیشن دو جداره برای جلوگیری از مزاحمت های دیدای و شنیداری مورد استفاده قرار می گیرد. عمدتا در پارتیشن های دوجداره از شیشه های دوجداره مات استفاده می شود. ارتفاع پارتیشن دو جداره در مدل های مختلف کاملا اختیاری بوده و به صورت کوتاه، نیمه بلند و تا ارتفاع سقف پیاده سازی می شود. در مواقعی که فقط می خواهیم حریم کاری پرسنل مشخص شود از پارتیشن کوتاه استفاده می کنیم و در مواقعی که نیاز به یک دیوار باشد و هدف جداسازی کامل فضا باشد از پارتشن تا ارتفاع سقف استفاده می شود که ارتفاع پارتیشن های دوجداره بستگی به جریان گردش هوا و عایق شدن برای صدا میباشد. در پارتیشن دوجداره می توان از پرده کرکره بین جداره ها استفاده کرد به صورتی که در مواقع درخواه امکان عبور نور فراهم شود.

از نظر شنوایی پارتیشن دو جداره کاملا آکوستیک است و از مزاحمت های شنیداری جلوگیری می کند و از نظر بصری نیز می توان پارتیشنی که کرکره میانی دارد استفاده کرد و در صورت دلخواه کرکره را بست تا استقلال کامل ایجاد شود و در صورتی که از نظر بصری فضایی باز بخواهیم می توان از پارتیشن دوجداره تمام شیشه استفاده کرد.
جنس پارتیشن دو جداره یا پارتیشن اداری میتواند از جنس چوب، آلومینیوم، ام دی اف، نئوپان و یا شیشه باشد. در برخی موارد تولید کنندگان از ترکیب این موارد برای تولید پارتیشن استفاده مینمایند. بطور مثال ممکن است بدنه پارتیشن از جنس شیشه و ساختار اسکلت آن از جنس شیشه باشد که نمایی شبیه به پنجره ساختمان دارد!